Zakrytie bazéna:

Plachty a rolety

Letná plachta

Musíte počítať s tým, že váš bazén bude potrebovať aspoň základné doplňujúce výbavu, napríklad letnú plachtu s navíjačom, aby ste počas noci mohli uchovávať teplo nazbierané za dňa.

Zimná plachta

Ďalej zimné plachtu, ktorá na jar uľahčí znovu vášho bazéna do prevádzky. Je nepriesvitná a tak zabráni premnoženia rias aj uchráni bazén pred lístím a inými nečistotami počas zimy.

TERMOIZOLAČNÁ PLACHTA

Plávajúca termoizolačná plachta má najlepšie izolačné schopnosti zo všetkých plachiet v našej ponuke. S jej použitím sa Vám znížia náklady na ohrev vody až o 70%! Tým že zabraňuje odparovaniu vody, sa významne znižuje spotreba chemických (dezinfekčných) prípravkov a náklady na odvlhčovanie u vnútorných bazénov. Plachta sa skladá z troch vrstiev. Spodná vrstva má pyramidálnu štruktúru a je odolná proti mikróbom a chemickým produktom. Prostredná vrstva je z PE peny s hrúbkou 6 mm. Horná vrstva je z PE fólie zosilnená textilným vláknom.

UNIVERZÁLNÁ BEZPEČNOSTNÁ PLACHTA NA LETO AJ ZIMU

Univerzálna plachta je ľahko použiteľná pre všetky tvary bazénov. Plachta je položená na obrubných kameňoch - bez dotyku s vodnou plochou. Okrem izolácie poskytuje ochranu proti pádu malých detí či domácich maznáčikov do vody. Bezpečnostné plachta je vyrobená z PVC fólie zosilnené tkaninou, ktorá jej zabezpečuje pevnosť. Plachta je opatrená každých 120-150 cm zosilňujúcimi tyčami z anodisovaného hliníka. K vybaveniu ďalej patrí navíjacie a fixačné tyč, rychloúchyty, nerez hmoždinky a navíjač (kolovrátok).

Lamelová roleta

Jedná sa o plne automatické riešenie zakrytie bazéna: bezpečné, rýchle a veľmi estetické. Naša ponuka obsahuje širokú škálu automatických navíjačov. Roleta je zložená z PVC lamiel 14x60 mm. Lamely sú na jednej strane mierne oblúkové. Lamely sú vodotesné, veľmi ľahko čistiteľné, odolné proti nárazu a UV žiareniu.
©Bazenynakluc 2010